Reklam
27 Aralık 2017

Boyabat Belediyesi’nin yeni tanıtım filmi paylaşım rekoru kırıyor

Boyabat Belediyesi tarafından ilçenin tanıtımı için hazırlanan “Boyabat 2017” tanıtım videosu sosyal medyayı salladı.

“Boyabat 2017” adlı tanıtım videosu, Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’nın facebook adresinden #boyabattanıtımfilmi2017 hashtag’iyle yayınlanmasıyla birlikte, özellikle sosyal medyada büyük beğeni toplarken binlerce kullanıcı tarafından paylaşıldı.

Boyabat Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu tarafından hazırlanan ‘’Boyabat 2017’ videosunda ilçenin tarihi ve doğal güzellikleri drone ve son teknoloji video çekim teknikleri kullanılarak izleyicinin beğenisine sunuldu.
Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’nın facebook sayfası ile Belediyenin resmi sayfasında yayınlanan tanıtım filmini bir ay içinde yaklaşık 300 bin kişi izledi.

Başkan Çakıcı Boyabat Aşktır

Tanıtım filminin beğenilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, “#BoyabatAşktır…dedik ve bütün bu güzellikleri bir filmde buluşturduk. Güzelinde ötesinde daha güzelini yapmaya gayret ettik. Hemşerilerimizin büyük beğenisini toplayan bir çalışma ortaya çıktı. İnşallah bu filmlerin devamı gelecek. Sosyal medya hesapları üzerinden güzel geri dönüşler alıyoruz. Halkımızın ilgisine teşekkür ederiz” dedi.

 

 

Reklam

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklam