TFF 3. Lig Kadınlar Ligi’nde başarılı bir sezon geçiren ve 2. Lige yükselmek için PLAY-OFF maçlarında mücadele etme hakkını kazanan Boyabat Eğitim Spor Kadın Futbol Takımı penaltılar sonucunda Diyarbakır Büyükşehir Belediye Sporu 4-3 yendi.
Boyabat Eğitim Spor Futbol takımı Yozgat’ta gerçekleştirilen Play-Off maçında Diyarbakır Büyükşehir Belediye Spor ile karşılaştı. Maçta normal süre 1-1 sona ererken penaltılar sonucunda takımımız sahadan 4-3 galip ayrılarak ilk virajı geçti.
Boyabat Eğitim Spor Kadınlar Futbol Takımımız bir sonraki maçta 16 Mayıs Perşembe günü Ankara Haymana Belediye Spor ile karşılaşacak.